• Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
  • Root RadMenuItem1
 
HASSAN GROUP Kurumsal Yapımız HASSAN GROUP
 

1939 yılında İstanbul’da kurulan; bugün kendi sektöründe dünyaca tanınan HASSAN GROUP; 9 ayrı kuruluşu bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul ve Trakya’da yer alan üretim tesislerinde Konfeksiyon – Hijyen – Otomotiv – Geotekstil - Ev tekstili – Filitre – Beyaz Eşya – Mobilya – Ayakkabı – Temizlik Bezleri -  Tıbbi Tekstiller – Laminasyon  ve Teknik Tekstil sektörlerine hizmet veren şirketlerimiz elliyi aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

HASSAN GROUP; teknolojik yatırımları, verimli Ar-Ge çalışmaları, kalite belgeleri, çevreye olan duyarlılığı, sosyal sorumlulukları ile dünyanın ileri gelen Nonwoven üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. HASSAN GROUP şirketlerinden  TELASİS; yapışkanlı ve yapışkansız TELA üretimi yapmaktadır. Geçmişinden gelen gücüyle dünyanın her köşesinden yüzlerce firmaya hizmet vermektedir. Dünyanın en geniş ve en hızlı makineleri ile üretmiş olduğu telaları, başta hazır giyim sektörü olmak üzere hijyen, medikal, teknik tekstil sektörlerine sunmakta, servis ve hizmet garantisi, müşteriye özel uygulamaları ile dünyada tercih edilen bir şirket olmayı sürdürmektedir.

Telasis’in ayrıcalıkları;

Satış öncesi ve sonrası sunduğu teknik servis, eğitim, “müşteriye özel laboratuar hizmeti/danışmanlık” ve fiyat desteği yanında titizlikle uyguladığı Toplam Kalite Sistemi ile dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

 

 
Telasis Tekstil Ürünleri San. ve T.A.Ş. Akçaburgaz Mahallesi 109. Sokak No:14
Esenyurt-İstanbul-Türkiye
Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin kısmen de olsa çoğaltılması, yayınlanması ve kopyalanması kesinlikle yasaktır.
Copyright © 2013 HASSAN GROUP